Jdi na obsah Jdi na menu
 


jak se pořád má

15. 5. 2007

No tak jak to tak vidím, pořád píšu jak je Vikíškovi a o Gutíkovi nic. To bude asi tím,že je teď prcek nemocný. Ale Gutíka samozřejmě nezanedbávám:)) Letos už byla dokonce hned na 2 výletech. Asi byla hodná:)

Výlet na Pálavu:

O velikonocích jsme se rozhodli, že pojedem na Pálavu, máme to tam moc rádi. A protože jsem Gutíka chtěla vzít už minulý rok a těsně než jsme jeli nám začala hárat, tak jsem jí slíbila, že pojede příště:) A taky že jo:) Už když nastupovala do auta,byla mooc veselá, výlety má ráda.  A to ještě nevěděla že pojedem tak daleko:) Když jsme dorazili na místo, byla hrozně divoká,potřebovala všechno prozkoumat. Ale během hodinky se rozkoukala a už se zajímala jen o naše jídlo a cizí pejsky:)) Hlavně večerní grilování ji mooc zajímalo. Tak jsem jí kousíček maska dala, ať si to taky užívá. Večer jsem ji nechala v bungalovu, měla pro sebe spodní patro, takže samozřejmě využila postele,potvůrka naše:)) A další noc si lehla na druhou postel, njn, je to zlobidlo:)))Myslím že se jí nejvíc líbilo,že může být celý prodloužený víkend s námi. Na zpáteční cestě jsme jeli kolem Gerryho( to je ten pejsek, se kterým měla mít štěňátka), tak jsme se tam stavili, no oba 2 pejsové byli uplně nadšení. Pěkně se spolu proběhali:) A Guta se seznámila s novým Gerryho kámošem welshponyčkou Arny:) A vůbec se jí nebála:)

Výlet na Vršatec:

Vršatec je krásné místo na Slovensku, pár kilometrů za hranicemi. Jsou tam hezké skály a zřícenina hradu. Taky tam jezdíme už několik let, je tam moc pěkná procházka s výhledy a tak,paráda. Všem doporučuju:) Tak jsme naložili psa, sebe a jeli jsme:) Vždy si zastavíme v Červeném kameni a odtud už jdeme pěšky na Vršatec a pak druhou stranou zpátky. Gutíkovi se z výletu ale nejvíc líbil potůček, kde se pořádně vycachtala:)) Na zřícenině byla taky,ale jen to co zvládne:) Ona po skalách chodí hrozně rychle, chce to mít brzo za sebou:))Ale myslím že se jí tam líbilo:) Mohli jsme ujít tak něco přes 12 km, takže akorát dlouhá procházka:)

Kdybych to shrnula, Guta se má dobře, je zdravá. Ani s ní už necvičím, opravdu to není nutné. Tak si užívá pořád nějakých výletů. Mě totiž baví furt někde chodit na procházky, tak pes přece nezůstane doma:) Akorát jí chybí nějaký kamarád. Viki je moc malá a ani si s ní teď nesmí hrát... Možná časem jí nějaký kamarád přibude. Uvidíme:)